fbpx

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Mimaj wprowadza nową usługę dla klientów, którzy nie są zdecydowani na kompleksowy projekt wnętrza, ale potrzebują pomocy w uporządkowaniu swoich wizji i pomysłów.
Przebieg współpracy jest prosty – spotykamy się na miejscu, którego dotyczyć ma projekt lub renowacja i rozmawiamy o potrzebach, wizjach i planach mieszkańców. Podczas konsultacji przyglądamy się wszystkim głównym funkcjom pomieszczenia i omawiamy takie aspekty jak:

  • oświetlenie
  • kolorystyka
  • oprawa okienna
  • umeblowanie
  • wybór podłogi

Klient notuje wszystkie pomysły, wspólnie tworzymy odręczne rysunki, robimy szybkie pomiary, wstawiamy rysunki mebli na rzuty, naklejamy kształty na podłogę, wyobrażamy sobie co ma być stworzone. Taka kreatywna rozmowa jest najtańszą i najszybszą formą projektu wnętrza. Nie obciąża budżetu remontowego, nie jest projektem tworzonym w odległym biurze projektowym, ale na miejscu, z projektantem wsłuchanym w klienta, analizującym na bieżąco wszystkie potrzeby i wizje mieszkańców.

Koszt jednej godziny konsultacji to tylko 250 zł! Dodatkowe usługi zostały ujęte w cenniku TUTAJ.

Architekci MIMAJ tworzą także pomiary i rzuty na życzenie klienta. Jeżeli istnieje konieczność możemy również wykonać wizualizacje albo proste modele. Przygotowujemy także rysunki dla ekipy remontowej, aby klient miał ułatwione zadanie podczas wykonania projektu.

Dla najbardziej niezdecydowanych klientów mamy także ofertę wspólnych zakupów meblarskich lub artykułów dekoracyjnych. Przyjdziemy także na spotkanie w mieszalni farb i tynków w celu dobrania najlepszego koloru. Taka usługa kosztuje tylko 150 zł za godzinę!

Zadzwoń i umów się na konsultację. To tylko 250 zł za godzinę bardzo owocnej rozmowy! Telefon: +48601458182 – Maja