fbpx

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Prowadzimy kanały w mediach społecznościowych oraz tworzymy materiały – teksty, zdjęcia, grafikę, filmy, gify.

Tworzymy treści i prowadzimy kanały w mediach społecznościowych i na stronach www naszych klientów. Obsługujemy większość portali społecznościowych takich jak: Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, Vimeo, Linked In, Spotify.

Przygotowujemy materiały do publikacji. Piszemy teksty. Kręcimy i animujemy filmy.

Karolina, COE

Szefowa działu mediów społecznościowych

Obecnie prowadzenie profili w mediach społecznościowych, jest tak samo ważne jak prowadzenie księgowości. Nie ważne co robisz, social media to teraz  kolejna wyszukiwarka usług, opinii, porad i informacji. Nie może Cię tam zabraknąć! Jestem dyplomowaną menadżerką social mediów, mającą wieloletnie doświadczenie w branżach obuwniczej, oświetleniowej, transportowej, sportowej i wielu innych. Wnikliwa analiza rynku pod kątem mediów społecznościowych to dla mnie baza dla przygotowania strategii marki dla klientów. Świat social media pędzi jak rakieta, to bardzo dynamiczna działka, której nie może zabraknąć w Twojej firmie.
Ale czy na pewno masz czas na to, aby śledzić wszystkie nowości i postępować zgodnie z założeniami Twojego brandu? Jeżeli nie masz pewności – zleć to nam. Robimy to naprawdę dobrze! – Karolina

Nasi obecni klienci: