fbpx

O NAS

Miło nam, że odwiedzasz tę stronę i ciekawi cię, kim jesteśmy. Sami też chętnie zaglądamy na podstrony „O NAS”, bo najciekawsi są właśnie ludzie. Zanim przedstawimy ci nasz zespół wiedz, że:

  • Działamy od 2011 roku
  • Robimy bardzo różne rzeczy, dzięki czemu nasze zawodowe życie jest pełne przygód i wyzwań.
  • Nasi klienci zostaja naszymi przyjaciolmi. Moze dlatego, że potrafimy ich sluchac, a wtedy wspolpraca uklada się tak dobrze, że kontynuujemy ją latami, robiąc wspólnie ciekawe projekty.
  • Zatrudniamy wybitnych specjalistow z kazdej dziedziny. Dla nich praca to nie obowiazek a czysta przyjemnosc. 

Prowadzimy “Wywiady z ciekawymi ludźmi”. Uwielbiamy słuchać waszych historii. Przedstawiamy wam też naszych współpracowników. Wkrótce nagrania będą dostępne dla wszystkich widzów na specjalnym kanale Youtube. Zapisz się do newslettera, żeby być na bieżąco z publikowanymi przez nas materiałami.

Jeżeli chciałbyś do nas dołączyć, to kliknij TUTAJ.

Maja

CCO czyli szefowa kreatywna

Maja jest szefową kreatywną. Nawiązuje kontakt z klientem i prowadzi jego sprawę od początku do końca. To najczęściej jej pomysły są realizowane przez zespół Mimaj. Wieloletnie doświadczenie w zakresie Public Relation sprawiło, że każdy projekt dla klienta rozważa pod kątem wizerunkowym – chętnie doradza klientom odpowiednią dla nich strategię. 

Michał

CDO czyli szef projektantów

Michał jest architektem i szefem projektantów. Jego projekty nie mają sobie równych. Projektuje grafiki, logo, robi animacje. Jako architekt ma doświadczenie zarówno w projektach domów jednorodzinnych, drobnych przebudowach, ale także w wielkich halach produkcyjnych, galeriach handlowych i wieżowcach mieszkalnych. 

Karolina

CSO czyli szefowa mediów społecznościowych

Karolina jest odpowiedzialna za media społecznościowe. Prowadzi z sukcesem profile naszych klientów i kieruje działaniami innych członków naszego zespołu. Karolina ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych, jest także absolwentką studiów podyplomowych z tego zakresu.